Yhteystiedot

Vuosikokouksessa 11.2.2018 valittu hallitus

 

Hallituksen puhjeenjohtajaksi valittiin Matti Kairi ja muiksi hallituksen jäseniksi Matti Packálen,  Helena Jokinen, Hilkka Vahervuori sekä uusiksi jäseniksi Pirjo Hallipelto ja Juha Päivärinta.

Tukihenkilöinä toimivat kunniapuheenjohtaja Pekka "Poku" Kivelä, kunniajäsenet Sakari Pekkarinen ja Olavi Hannuksela sekä Päivi Mäkinen ja Ismo Toivanen.

Tukihenkiköinä jatkavat myös Pekka Kivimäki, Oili Salasto ja Kirsi Ruotsalainen

Matti Kairi
Puheenjohtaja
matti.kairi@gmail.com
+34 638 84 96 84
+358 50 598 7273
Matti Packalèn,
kehitys- ja strategiavastaava
mattipackalen@packalen.net
+34 693 809 370
+358 50 502 8715
Helena Jokinen
rahastonhoitaja, jäsenasiat
helena.jokinen@kolumbus.fi
+34 696886619
Hilkka Vahervuori
varapuheenjohtaja, matkat ja tapahtumat. nettisivut
hilkka.vahervuori@kolumbus.fi
+34 699645577
+358 505531480
Pirjo Hallipelto
sihteeri
pirjohallipelto@gmail.com
+358407321784
Jaha Päivärinta
Golf
juha.paivarinta@rukanmokit.fi
+358-400-695516
+34- 634305175

 

 

 

Tukihenkilöitä

Sakari Pekkarinen
kunniajäsen, ansiomerkit, yhteydet puolueorganisaatioon,
spekkarinen@gmail.com
+34 952465261
+34 618811969
Olavi Hannuksela
Kunniajäsen
olavi.hannuksela@gmail.com
+34 616287361
Pekka "Poku" Kivelä
Kunniapuheenjohtaja
poku.kivela@gmail.com
Ismo Toivanen
Tiedotus, it-asiat
ismo.toivanen@yahoo.com
+34 625 291 128
Päivi Mäkinen
Tapahtuien järjestäminen ja juonto
paivi.hannele.makinen@gmail.com
Pekka Kivimäki, historia
pkpekka.kivimaki@gmail.com
+34 693 864 551
+358 40 565 7018
Kirsi Ruotsalainen, tilintarkastaja,
Naisten lounaat
+34 647 228 025 Espanjassa
+358 400 741 134 Suomessa
kirsi.ruotsa@gmail.com
Oili Salasto
Naisten lounaat
elena.salasto@gmail.com
+34 667 018 783

Yhdistyksemme sähköpostiosoite

 

Voit lähettää meille sähköpostiviestejä ja palautetta sähköpostiosoitteeseen info@aurinkokokoomus.fi. Mikäli Sinulla on asiaa jollekin hallituksen jäsenelle, pyydämme ottamaan yhteyden hänen yhteystiedoillaan tai seuraaviin sähköpostiosoitteisiin:

golf@aurinkokokoomus.fi

jasenasiat@aurinkokokoomus.fi

matkat@aurinkokokoomus.fi

tapahtumat@aurinkokokoomus.fi

Voit myös täyttää ja lähettää sivulla Ota yhteyttä olevan palautelomakkeen.

 

Yhdistyksemme postiosoite

Aurinkorannikon Kokoomus ry

C/Oliva 3 Norte

Centro Finlandia, Box 97

29640 Fuengirola

Spain

Yhdistyksemme on osa

Uudenmaan Kokoomusta.

Saat piiritason toiminnasta tietoja osoitteesta

www.uudenmaankokoomus.fi