Yhteystiedot

Vuosikokouksessa 17.10.2021 valittu hallitus

 

Hallituksen puhjeenjohtajaksi valittiin Matti Kairi ja muiksi hallituksen jäseniksi Helena Jokinen,  Seppo Siren, Hilkka Vahervuori, Irmeli Westerdahl sekä uusiksi jäseniksi Minna Laine, Jukka Leskinen ja Heikki Mäkelä

Tukihenkilöinä toimivat kunniapuheenjohtaja Pekka "Poku" Kivelä, kunniajäsenet Sakari Pekkarinen ja Olavi Hannuksela sekä Naisten Luonaan vetäjä Kirsi Ruotsalainen.

 

Vuoden 2020- 2021 valittu edellinen hallitus
Matti Kairi
Puheenjohtaja, suhdetoiminta, kokousten valmistelu, vierailut ja jäsen hankinnan valvonta
mkairi47@gmail.com
+358 50 598 7273
Hilkka Vahervuori
varapuheenjohtaja, matkat, tiedotus ja sosiaalinen media (nettisivut ja FB), esitteiden teko
hilkka.vahervuori@kolumbus.fi
+358 505531480
Helena Jokinen
Taloudenhoito, kirjanpito, jäsenrekisteri ja matkat
helena.jokinen@kolumbus.fi
+358 50 0445222
Seppo Siren
Poliittiset tilaisuudet, järjestelyt ja juonto
seppo@samline.de
+34 656253938
Irmeli Westerdahl
Kokoussihteeri, pöytäkirjat, nettisivut ja FB
irmeli.westerdahl@gmail.com
+358407162113

 

Uudet hallituksen jäsenet ovat 

Minna Laine 

minna@lomakotiulkomailta.fi

+358 405602315

+34 693929929

Jukka Leskinen

jukka.a.leskinen@gmail.com

+358 40 8333846

Heikki Mäkelä

heikkivelimac@gmail.com

+358 50 3840107

 

 

Tukihenkilöitä

Sakari Pekkarinen
kunniajäsen, ansiomerkit, yhteydet puolueorganisaatioon,
spekkarinen@gmail.com
+34 952465261
+34 618811969
Olavi Hannuksela
Kunniajäsen
olavi.hannuksela@gmail.com
+34 616287361
Pekka "Poku" Kivelä
Kunniapuheenjohtaja
poku.kivela@gmail.com
+358 50 2241
Kirsi Ruotsalainen
ttoiminnantarkastaja,
Naisten lounaat
+34 647 228 025 Espanjassa
+358 400 741 134 Suomessa
kirsi.ruotsa@gmail.com

Yhdistyksemme sähköpostiosoite

 

Voit lähettää meille sähköpostiviestejä ja palautetta sähköpostiosoitteeseen info@aurinkokokoomus.fi. Mikäli Sinulla on asiaa jollekin hallituksen jäsenelle, pyydämme ottamaan yhteyden hänen yhteystiedoillaan tai seuraaviin sähköpostiosoitteisiin:

aurinkokokoomus@outlook.com

golf@aurinkokokoomus.fi

jasenasiat@aurinkokokoomus.fi

matkat@aurinkokokoomus.fi

tapahtumat@aurinkokokoomus.fi

Voit myös täyttää ja lähettää sivulla Ota yhteyttä olevan palautelomakkeen.

 

Yhdistyksemme postiosoite

Aurinkorannikon Kokoomus ry

C/Oliva 3 Norte 

Centro Finlandia, Box 97

29640 Fuengirola    Spain

Pankkitili

FI77 1470 3000 2120 61

Yhdistyksemme on osa

Uudenmaan Kokoomusta.

Saat piiritason toiminnasta tietoja osoitteesta

www.uudenmaankokoomus.fi