Yhteystiedot

Vuosikokouksessa 11.2.2018 valittu hallitus

 

Hallituksen puhjeenjohtajaksi valittiin Matti Kairi ja muiksi hallituksen jäseniksi Matti Packálen,  Helena Jokinen, Hilkka Vahervuori sekä uusiksi jäseniksi Pirjo Hallipelto ja Juha Päivärinta.

Tukihenkilöinä toimivat kunniapuheenjohtaja Pekka "Poku" Kivelä, kunniajäsenet Sakari Pekkarinen ja Olavi Hannuksela sekä Päivi Mäkinen ja Ismo Toivanen.

Tukihenkiköinä jatkavat myös Pekka Kivimäki, Oili Salasto ja Kirsi Ruotsalainen

Matti Kairi
Puheenjohtaja, suhdetoiminta, kokousten valmistelu
matti.kairi@gmail.com
+34 638 84 96 84
+358 50 598 7273
Hilkka Vahervuori
varapuheenjohtaja, sosiaalinen media (nettisivut ja FB), esitteiden teko, vuosikello
hilkka.vahervuori@kolumbus.fi
+34 699645577
+358 505531480
Helena Jokinen
Ilmoittautumiset, kassaliikenne, kirjanpito, jäsenrekisteri ja kokouspöytäkirjat
helena.jokinen@kolumbus.fi
+34 696886619
+358 50 0445222
Arja Kolehmainen
Matkat, sosiaalinen media (nettisivut ja FB)
arja.kolehmainen@outlook.com
+358 451585630
Seppo Siren
Poliittiset tilaisuudet, järjestelyt ja juonto
seppo@samline.de
+34 656253938
Ismo Toivanen
IT asiantuntija, golf yhteistyö Timo Juhalan kuten myös UB:n kanssa
ismo.toivanen@yahoo.com
+34 625291128
Jaha Päivärinta
Tapahtumien markkinointi ja myyminen, eritoten golffiin liittyen
juha.paivarinta@rukanmokit.fi
+358 400695516
+34 634305175

 

 

 

Tukihenkilöitä

Sakari Pekkarinen
kunniajäsen, ansiomerkit, yhteydet puolueorganisaatioon,
spekkarinen@gmail.com
+34 952465261
+34 618811969
Olavi Hannuksela
Kunniajäsen
olavi.hannuksela@gmail.com
+34 616287361
Pekka "Poku" Kivelä
Kunniapuheenjohtaja
poku.kivela@gmail.com
Pekka Kivimäki
historia
pkpekka.kivimaki@gmail.com
+34 693 864 551
+358 40 565 7018
Kirsi Ruotsalainen
ttoiminnantarkastaja,
Naisten lounaat
+34 647 228 025 Espanjassa
+358 400 741 134 Suomessa
kirsi.ruotsa@gmail.com
Oili Salasto
Naisten lounaat
elena.salasto@gmail.com
+34 667 018 783
+358 50 568 0302
Martti Koskinen
Toiminnantarkastaja
+358 400158742 tai
+34 662319246

Yhdistyksemme sähköpostiosoite

 

Voit lähettää meille sähköpostiviestejä ja palautetta sähköpostiosoitteeseen info@aurinkokokoomus.fi. Mikäli Sinulla on asiaa jollekin hallituksen jäsenelle, pyydämme ottamaan yhteyden hänen yhteystiedoillaan tai seuraaviin sähköpostiosoitteisiin:

golf@aurinkokokoomus.fi

jasenasiat@aurinkokokoomus.fi

matkat@aurinkokokoomus.fi

tapahtumat@aurinkokokoomus.fi

Voit myös täyttää ja lähettää sivulla Ota yhteyttä olevan palautelomakkeen.

 

Yhdistyksemme postiosoite

Aurinkorannikon Kokoomus ry

C/Oliva 3 Norte

Centro Finlandia, Box 97

29640 Fuengirola

Spain

Yhdistyksemme on osa

Uudenmaan Kokoomusta.

Saat piiritason toiminnasta tietoja osoitteesta

www.uudenmaankokoomus.fi