Yhteystiedot

Jukka Leskinen
Puheenjohtaja
jukka.a.leskinen@gmail.com
+358 40 8333846
Hilkka Vahervuori
varapuheenjohtaja,
hilkka.vahervuori@kolumbus.fi
+358 505531480
Anniina Pohjola
Kokoussihteeri
anniina@pohjola.es
+34 661104878
Irmeli Westerdahl
sihteeri
irmeli.westerdahl@gmail.com
+358407162113
Helena Jokinen
Taloudenhoito,
helena.jokinen@kolumbus.fi
+358 50 0445222
Timo Juhala
Golf-tapahtumat
timo@juhala.info
+34 647498
Jarmo Karvinen
Hallituksen jäsen
jarmo.karvinen@yahoo.com
+358 40 5066759
Liisa Kuoksa-Jalonen
Hallituksen jäsen
liisa@sunloma.es
+34 634303968
Heikki Mäkelä
Hallituksen jäsen
heikkivelimac@gmail.com
+358 50 3840107

 

 

 

Tukihenkilöitä

Sakari Pekkarinen
kunniajäsen, ansiomerkit, yhteydet puolueorganisaatioon,
spekkarinen@gmail.com
+34 952465261
+34 618811969
Olavi Hannuksela
Kunniajäsen
olavi.hannuksela@gmail.com
+34 616287361
Pekka "Poku" Kivelä
Kunniapuheenjohtaja
poku.kivela@gmail.com
+358 50 2241
Kirsi Ruotsalainen
toiminnantarkastaja,
Naisten lounaat
+34 647 228 025 Espanjassa
+358 400 741 134 Suomessa
kirsi.ruotsa@gmail.com

Vuoden 2022 hallitus

 

 

Hallituksen jäsenet oikealta takana Jukka Leskinen, Jarmo Karvinen ja edessä Anniina Pohjola, Liisa Kuoksa-Jalonen,
Hilkka Vahervuori, Helena Jokinen ja Irmeli Westerdahl

Yhdistyksemme sähköpostiosoite

 

Voit lähettää meille sähköpostiviestejä ja palautetta sähköpostiosoitteeseen info@aurinkokokoomus.fi. Mikäli Sinulla on asiaa jollekin hallituksen jäsenelle, pyydämme ottamaan yhteyden hänen yhteystiedoillaan tai seuraaviin sähköpostiosoitteisiin:

aurinkokokoomus@outlook.com

golf@aurinkokokoomus.fi

jasenasiat@aurinkokokoomus.fi

matkat@aurinkokokoomus.fi

tapahtumat@aurinkokokoomus.fi

Voit myös täyttää ja lähettää sivulla Ota yhteyttä olevan palautelomakkeen.

 

Yhdistyksemme postiosoite

Aurinkorannikon Kokoomus ry

C/Oliva 3 Norte 

Centro Finlandia, Box 97

29640 Fuengirola    Spain

Pankkitili

FI77 1470 3000 2120 61

Yhdistyksemme on osa

Uudenmaan Kokoomusta.

Saat piiritason toiminnasta tietoja osoitteesta

www.uudenmaankokoomus.fi